Aktualności PTPS

2016/03/11

raport  Szanowni Państwo, ›››

2016/03/08

szukamy pracownika do projektów  ›››


email:

Sonda

Czy reforma ubezpieczenia emerytalnego w Polsce spowoduje zwiększenie poziomu ubóstwa wśród osób starszych?

Tak
Nie
Nie wiem
zobacz wynik ›››

więcej sond ›››

Użytkownik

Logowanie:

login:
hasło:
» załóż konto

Aktualności - PTPS

raport2016-03-11

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem z badań dotyczących programu 500+. Wynikibadań przedstawia niniejszy raport.

szukamy pracownika do projektów2016-03-08
PTPS poszukuje osoby zajmującej się przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnych pod projekty badawcze. Wymagania: - wyksztalcenie wyższe kierunkowe, - bardzo dobra znajomości zagadnień związanych z aplikowaniem o środki unijne, -przygotowywanie wniosków o dofinansowanie dla projektów miękkich ze środków unijnych w ramach m.in. RPO, POKL, POWER. -pozyskiwanie wszystkich danych niezbędnych do stworzenia projektu. -rejestrowanie wniosków aplikacyjnych za pomocą generatora wniosków. -przygotowywanie dokumentacji oraz załączników (zarówno formalnej jak i merytorycznej), niezbędnej w toku składania wniosków. -bieżący kontakt z Regionalnymi Instytucjami Pośredniczącymi, -koordynowanie procesu realizacji projektów w zakresie oferowanych usług, - bardzo dobra znajomość przepisów unijnych, wytycznych, procedur związanych z funduszami europejskimi w perspektywie finansowej 2014-2020 r., - dyspozycyjność.
Kongres Polityków Społecznych 13 – 15 czerwca 2016 roku2015-12-20

Serdecznie zapraszamy na Kongres Polityków Społecznych pt. „Polityka Społeczna w Polsce i w Europie”, organizowany w Warszawie w terminie 13 – 15 czerwca 2016 roku. Zaproszenie znajdziecie Państwo na stronie głównej. Jednocześnie informujemy, że dla członków PTPS sam udział w Zjezdzie Wyborczym PTPS, który planowany jest na drugi dzień konferencji, jest całkowicie bezpłatny.

Nowa książka dofinansowana przez PTPS2014-12-29

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż ukazała się publikacja dofinansowana przez PTPS: "Polityka rodzinna a polityka rynku pracy w kontekście zmian demograficznych", pod red. Adama Kubowa i Joanny Szczepaniak-Sienniak. PN UE we Wrocławiu nr 292, 2013. Spis treści i wstęp znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem 

 

Nowa książka dofinansowana przez PTPS2012-12-13
M. makuch, D. Moroń (red.) Młode pokolenie. Problemy teraźniejszości, wyzwania przyszłości, Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego, Wrocław 2012.
Nowa książka PTPS2012-09-12
Z przyjemnością informujemy, że przy współudziale PTPS uskazała się kolejna pozycja naukowa pt. "Usługi społeczne wobec rodziny" pod red. Adama Kubowa i Joanny Szczepaniak, Wyd. UE we Wrocławiu, 2011. Spis treści dostępny jest tutaj.
Nowa książka PTPS!!!2011-09-14

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że ukazała się kolejna pozycja współfinansowana przez PTPS pt. Współczesne wyzwania polityki społecznej wobec rodziny pod. red. A. Kubowa i J. Szczepaniak. Zapraszamy do lektury!

 

Nowa książka PTPS!!!2011-08-28
Miło nam poinformować o wydaniu przez naszą koleżankę Joannę Plak książki pod tytułem "Osoby niepełnosprawne. Szanse i zagrożenia godnego funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie. Książka współfinansowana przez PTPS.
Nowa książka PTPS!!!2011-08-28
Pod red. A. Rajzera ukazała się książka: "Systemowe rozwiązywanie problemu przemocy i agresji w szkole". Książka współfinansowana przez PTPS.
Nowa książka PTPS!!2011-08-28
Niedawno została wydana książka pod red. Wojciecha Zająca i Janusza Stanka zatytułowana: "Współczesna rodzina - dylematy teorii i praktyki pedagogicznej" .Wydawnictwo WSP TWP w Warszawie. Książka współfinansowana przez PTPS.
    1     2     3     4     5     6     7 
© Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej 2008 Realizacja projektu netteria.NET